Dzień Ziemi PDF Drukuj

Polskie Towarzystwo Hydrobiologiczne zaprasza serdecznie na obchody Dnia Ziemi, które odbędą się  w niedzielę 23 kwietnia 2006 roku od godziny 10.00 do 22.00. Nasze Towarzystwo ma możliwość zaprezentowania się w tym roku na Dniu Ziemi, mając nadzieję zaistnieć w świadomości publicznej.

Z przyjemnością informujemy, że na stanowisku nr 6, poświęconemu administracji i nauce na rzecz edukacji ekologicznej, na miejscu udostępnionym nam przez Ministerstwo Środowiska, wystawimy zdjęcia laureatów konkursu pt. „W stronę… wody” organizowanego przez nasz Oddział.

Tak więc wszystkie zdjęcia, które zakwalifikowały się do wystawy pokonkursowej będą przedstawione szerokiej, warszawskiej publiczności, a autorów, sekundantów konkursu oraz wszystkich Członków naszego Oddziału serdecznie zapraszamy. Będziemy też dysponowali broszurami informującymi o historii i działalności naszego Towarzystwa.

Z powodów organizacyjnych wystawa fotografii będzie dostępna tylko do godziny 17.00, pomimo, że sam festyn będzie trwał do 22.00.

Zapraszamy do zapoznania się z programem Dnia Ziemi oraz do odwiedzenia stanowiska  nr 6, gdzie nasze Towarzystwo będą reprezentować jego członkowie.

 

 
Designed by vonfio.de