XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
01.02.2018.
Adres do korespondencji:
POLSKIE TOWARZYSTWO HYDROBIOLOGICZNE Oddział we Wrocławiu
Zakład Hydrobiologii i Akwakultury,  Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
ul. Chełmońskiego 38 C, 51-630 Wrocław

PTH OWr 10/2017                                                                                                             Wrocław, 2017.10.06
                                 
Komunikat I

Szanowni Państwo!

Z przyjemnością informujemy, że kolejny XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 4-7.IX.2018 r. W dniu 4.IX.2018 r. w godzinach popołudniowych odbędzie sięspotkanie robocze Zarządu Głównego PTH i komitetu organizacyjnego. Już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na przyjazd do stolicy Dolnego Śląskai wzięcie udziały w Zjeździe. Hasłem przewodnim Zjazdu będzie:

„Hydrobiologia w obliczu zmian klimatu”


Aby przygotować Zjazd organizacyjnie ku zadowoleniu uczestników, do końca 2017 r. prosimy o nadsyłanie propozycji sekcji tematycznych. Prosimy też o rozpropagowanie informacji o Zjeżdzie wśród członków PTH, współpracowników i „niezrzeszonych” hydrobiologów, doktorantów i studentów. Podczas Zjazdu chcemy zaproponować uczestnikom zwiedzanie Afrykarium Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego oraz Centrum Nauki i Wiedzy o Wodzie Hydropolis. W sobotę 8.IX.2018 r. dla chętnych przewidujemy możliwość wycieczki do rezerwatu Stawy Milickie.

Dla potrzeb organizacyjnych Zjazdu w najbliższym czasie zostanie stworzona strona internetowa. Korespondencję w sprawach Zjazdu prosimy kierować pod adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć Kolejne komunikaty będziemy rozsyłać w miarę postępu prac organizacyjnych.

Z serdecznymi pozdrowieniami w imieniu komitetu organizacyjnego

Przewodniczący Oddziału Wrocławskiego PTH
Dr hab. Wojciech Dobicki, prof. nadzw. UPWr
 
Nowe Wiadoności Hydrobiologiczne Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
01.11.2017.

pobierz Wiadomości Hydrobiologiczne zeszyt 3/2017