Międzynarodowa Konferencja na temat toksycznych Cyanobacteria Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
25.09.2018.

ICTC 11 – Międzynarodowa Konferencja na temat toksycznych Cyanobacteria, Kraków 2019

(International Conference on Toxic Cyanobacteria)

W imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na 11. Międzynarodową Konferencję na temat Toksycznych Cyjanobakterii, która odbędzie się w Krakowie w dniach 5-10 maja 2019 roku. Polskie Towarzystwo Hydrobiologiczne jest partnerem tej konferencji.
Czytaj całość
 
Uchwała PTH w sprawie gospodarowania rzekami Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
25.09.2018.

Walne Zgromadzenie Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego 5 września 2018 roku na XXIV Zjeżdzie Hydrobiologów Polskich podjęło uchwałę w sprawie gospodarowania rzekami. Podjęcie uchwały było poprzedzone sesją naukową w trakcie Zjazdu. Jednomyślnie przyjęta uchwała została wysłana na ręce Premiera Rzeczpospolitej Polskiej, Mateusza Morawieckiego.

Wszystkie uchwały PTH znajdują się tutaj.

Czytaj całość
 
XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.02.2018.


Z przyjemnością informujemy, że kolejny XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 4-7.IX.2018 r. W dniu 4.IX.2018 r. w godzinach popołudniowych odbędzie sięspotkanie robocze Zarządu Głównego PTH i komitetu organizacyjnego. Już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na przyjazd do stolicy Dolnego Śląskai wzięcie udziały w Zjeździe. Hasłem przewodnim Zjazdu będzie:

„Hydrobiologia w obliczu zmian klimatu”

Czytaj całość