Rozwiązania Bliskie Naturze dla poprawy zasobów wodnych Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
21.03.2018.
22 marca 2018 Polska Akademia Nauk organizuje konferencję pt. „Rozwiązania Bliskie Naturze dla poprawy zasobów wodnych”.

W trakcie konferencji będzie zaprezentowany raport UNESCO „Nature Based Solutions for Water” przygotowany przez World Water Assessment Programme (UNESCO IHP) i zaprezentowany podczas Światowego Forum Wody w Brazylii.

Więcej informacji tutaj.
Czytaj całość
 
Konferencja BIOOPEN 2018 Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
12.03.2018.

Konferencja BIOOPEN 2018

Rejestracja przedłużona do  18 marca

Doktoranci, Młodzi Naukowcy!

Z radością zapraszamy Was do wzięcia udziału w IV Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów Nauk o Życiu BioOpen. W dniach 24-25 maja 2018 r. spotkamy się na Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, już po raz czwarty, aby przedstawić naukowe dokonania, podzielić się doświadczeniem i integrować we wspaniałej atmosferze!

Czytaj całość
 
Wyniki konkursu im. prof. M. Gieysztora Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
06.03.2018.

Komisja Nagród PTH pod przewodnictwem prof. dr hab. Jacka Wolnickiego po rozpatrzeniu prac magisterskich nadesłanych na konkurs im. prof. M. Gieysztora (edycja 2017), na posiedzeniu w dniu 28 lutego 2018 r. przyznała nagrody.

Czytaj więcej

 

 

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
 
XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Administrator   
01.02.2018.


Z przyjemnością informujemy, że kolejny XXIV Zjazd Hydrobiologów Polskich odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 4-7.IX.2018 r. W dniu 4.IX.2018 r. w godzinach popołudniowych odbędzie sięspotkanie robocze Zarządu Głównego PTH i komitetu organizacyjnego. Już teraz prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na przyjazd do stolicy Dolnego Śląskai wzięcie udziały w Zjeździe. Hasłem przewodnim Zjazdu będzie:

„Hydrobiologia w obliczu zmian klimatu”

Czytaj całość