Prezesi PTH Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu

 9 września 2015 r. - dr hab. Iwona Jasser (XXIII Zjazd)

20 września 2012 r. - prof. dr hab. Marcin Pliński (XXII Zjazd),

08 września 2009 r. - prof. dr hab. Marcin Pliński (XXI Zjazd;

07 września 2006 r. - prof. dr hab. Marcin Pliński (XX Zjazd);

12 września 2003 r. - prof. dr hab. Andrzej Górniak (XIX Zjazd);

05 września 2000 r. - prof. dr hab. Andrzej Górniak (XVIII Zjazd);

09 września 1997 r. - prof. dr hab. Stanisław Radwan (XVII Zjazd);

06 września 1994 r. - prof. dr hab. Stanisław Radwan (XVI Zjazd);

08 września 1992 r. - prof. dr hab. Stanisław Radwan (XV Zjazd);

19 września 1989 r. - prof. dr hab. Zdzisław Kajak (XIV Zjazd);

17 września 1986 r. - prof. dr hab. Zdzisław Kajak (XIII Zjazd);

20 września 1983 r. - prof. dr hab. Zdzisław Kajak (XII Zjazd);

07 września 1979 r. - prof. dr hab. Józef Mikulski (XI Zjazd);

09 września 1976 r. - prof. dr hab. Józef Mikulski (X Zjazd);

08 września 1973 r. - prof. dr hab. Józef Mikulski (IX Zjazd);

08 września 1970 r. - prof. dr hab. Przemysław Olszewski (VIII Zjazd), zmarł 16 grudnia 1972;

20 września 1967 r. - prof. dr hab. Przemysław Olszewski (VII Zjazd);

08 września 1964 r. - prof. dr hab. Przemysław Olszewski (VI Zjazd);

19 września 1961 r. - prof. dr hab. Przemysław Olszewski (V Zjazd);

30 kwietnia 1960 r. - prof. dr hab. Marian Gieysztor (zmarł 5 czerwca 1961 r.).

 

Przygotował prof. Krzysztof Lewandowski