Witamy w PTH

Ostatnie wieści
Advertisement
XVI Ogólnopolskie Warsztaty Bentologiczne Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
29.11.2008.

XVI Ogólnopolskie Warsztaty Bentologiczne

Bory Tucholskie, 7-10.05.2009 r.

KOMUNIKAT NR 3 - plik MS Word do pobrania

KOMUNIKAT NR 2 - plik MS Word do pobrania

KOMUNIKAT NR 1

XVI Ogólnopolskie Warsztaty Bentologiczne odbędą się w Borach Tucholskich, zorganizowane zostaną przez Zakład Limnologii i Ochrony Wód Uniwersytetu Łódzkiego we współpracy z Parkiem Narodowym „Bory Tucholskie”, w dniach 7-10 maja 2009 r.

Przesyłany do Państwa Komunikat I, ma na celu z jednej strony poinformowanie o terminie warsz-tatów, a z drugiej umożliwienie organizatorom zorientowanie się w liczbie osób zainteresowanych przyszłorocznym spotkaniem. Informacja od Państwa pozwoli odpowiednio skalkulować koszty i wybrać miejsce spotkania.

Spotkanie w Borach Tucholskich będzie poświęcone organizmom inwazyjnym w faunie Polski, zasiedlającym wody naszego kraju zarówno obecnie jak i w przeszłości. Dodatkowo planujemy warsz-taty dotyczące identyfikacji larw widelnic (Plecoptera) Polski. Atrakcjami, które chcemy pokazać, są niezwykłe jeziora lobeliowe i rzeki Borów Tucholskich. Miejsca, które planujemy odwiedzić „nie widziały” dotąd wielu turystów, są niezwykłe w każdej prze roku. Warto je obejrzeć i odetchnąć atmosferą dziewiczej przyrody.

Wszystko to, co napisaliśmy wyżej spełni się jeśli Państwo zgłosicie swój udział w XVI Ogólnopolskich Warsztatach Bentologicznych (prosimy tylko o informację: tak, chcę wziąć udział w XVI Ogólnopolskich Warsztatach Bentologicznych, podpisaną imieniem i nazwiskiem, z podaniem instytucji). Swo-je wstępne zainteresowanie udziałem w naszym corocznym spotkaniu proszę przesłać do 15 grudnia 2008 roku pod adresem:

Dr Grzegorz Tończyk
Mgr Aleksandra Jabłońska
Zakład Limnologii i Ochrony Wód
Katedra Zoologii Bezkręgowców i Hydrobiologii
Uniwersytet Łódzki
ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć , Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Wszystkie osoby, które zgłoszą zainteresowanie kolejnymi Warsztatami  otrzymają Komunikat II zawierający dalsze informacje dotyczące: formy wystąpień, terminu przygotowania streszczeń i prac po-konferencyjnych, wpisowego, miejsca obrad i zakwaterowania i planowanych atrakcji.

w imieniu Komitetu Organizacyjnego
XVI Ogólnopolskich Warsztatów Bentologicznych

Grzegorz Tończyk