Seminarium Oddziału w Warszawie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
21.10.2015.
Zapraszamy na pierwsze w tym roku akademickim seminarium Oddziału w Warszawie Polskiego Towarzystwa  Hydrobiologicznego.

Wykład pt.:  „Intercalibrating classifications of ecological status: Europe’s quest for common management objectives for aquatic ecosystems” wygłosi dr Sebastian Birk  z Uniwersytetu Duisbursko-Esseńskiego.

Seminarium odbędzie się 3 listopada o godz. 17.30 w budynku Wydziału Biologii UW przy ul. Miecznikowa 1, w sali 103B.

Streszczenie wystąpienia dostępne jest na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1623836641204085/
 

Serdecznie zapraszam w imieniu Zarządu Oddziału PTH w Warszawie
 
II Krajowa Konferencja Zooplanktonowa Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
07.10.2015.

II Krajowa Konferencja Zooplanktonowa, Zatom koło Drawna, 31.05-03.06.2016 r.

W imieniu Sekcji Zooplanktonowej Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego,  Oddziału Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego w Szczecinie i Wydziału  Biologii Uniwersytetu Szczecińskiego mamy zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w II Krajowej Konferencji Zooplanktonowej, która odbędzie się w Zatomiu koło Drawna w dniach od 31 maja do 3 czerwca 2016 roku. Obrady zaplanowano w pensjonacie „Gościniec” w Zatomiu. Liczymy na aktywny udział, nie tylko członków Sekcji Zooplanktonowej Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego, ale również osób, którym nie jest obojętna ochrona środowiska wodnego z uwzględnieniem wszelkich form jego użytkowania. Liczymy na zaprezentowanie przez Państwa swoich najciekawszych osiągnięć, szczególnie tych o aplikacyjnym charakterze oraz na wymianę doświadczeń.

W załączeniu znajdą Państwo program ramowy oraz formularz zgłoszeniowy i wzór streszczenia. Formularz zgłoszeniowy prosimy odesłać do końca grudnia 2015 roku, natomiast streszczenia wystąpień do końca lutego 2016 roku pod adresem e-mail lukasz.slugocki at univ.szczecin.pl. Komunikat nr 2 dotyczący płatności wyślemy do Państwa po 1 grudnia 2015 roku. Orientacyjny koszt uczestnictwa w konferencji wyniesie około 400 zł brutto (wpisowe, materiały konferencyjne, noclegi, wyżywienie, wycieczki, uroczysta kolacja, atrakcje).

Wiecej informacji http://pthszczecin.jimdo.com/

Zaproszenie

Formularz zgłoszeniowy

Ramowy program